Pomáhejte s námi. Z každé Vaší objednávky darujeme 5 Kč vybranému azylu pro zvířátka.

Leonardo

 
1200
1250112001250

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Cat Adult Duck Kód: 941/5KG
  Cat Adult Duck
  Varianty:  7,5kg, 15kg
   
  LEONARDO® Adult Duck je chutná příchuť pro kočky, které milují drůbeží. Navíc byla receptura vylepšená o chia semínka a delikátní krill – antarktické korýše. Jejich vysoký obsah omega-3 mastných kyselin přispívá dohromady s lecitinem k zdravé kůži a lesklé srsti.
   

  od 1 200 Kč
 • Cat Adult Light Kód: 944/1-5
  Cat Adult Light
  Varianty:    7,5kg
   
  Existuje mnoho příčin nadváhy. Ať už v důsledku špatného stravování kvůli mnoha pamlskům, nebo kvůli hormonálním výkyvům po kastraci se snižuje úroveň aktivity a riziko onemocnění dramaticky stoupá. Včasné přizpůsobení stravy ve formě krmiva pro kočky se sníženou energetickou hodnotou, jako je LEONARDO® Adult Light, je užitečným přínosem pro zdraví Vaší kočky a napomáhá ji opět k top formě.
   

  1 200 Kč
 • Cat Kitten Kód: 938/1-5
  Cat Kitten
  Varianty:    7,5kg
   
  LEONARDO® Kitten je velmi lehce stravitelný díky svému vysokému podílu čerstvého drůbežího masa a chia semínek, které regulují střevní činnost. Právě v prvních měsících života má dobré trávení zásadní vliv na blaho kotěte. LEONARDO® Kitten obsahuje ProVital – kombinaci účinných látek z přírodních kvasinek a extraktů na podporu a rozvoj imunitní funkce.
   

  1 200 Kč
 • Cat Senior Kód: 947/10K
  Cat Senior
  Varianty:   7,5kg
   
  Jak kočky stárnou, mění se jejich nutriční požadavky. Potřebná energie se snižuje a imunitní systém se s věkem oslabuje. LEONARDO® je přizpůsobeno těmto změnám speciálním složením, aby vaše kočka byla fit a zdravá až do zralého věku.
   

  1 250 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem