Pomáhejte s námi. Z každé Vaší objednávky darujeme 5 Kč vybranému azylu pro zvířátka.

Francodex Sprej proti značkování indoor kočka 200ml

1 hodnocení
 
 

Sprej proti značkování koček.

Dostupnost Vyprodáno
168 Kč    
Kód produktu 1424
Kategorie Chovatelské vychytávky
 

Repelent od Francodex Santé Animale drží vaši kočku od oblastí, které chcete chránit. Odrazuje kočky od značkování si území, pomáhá chránit vaše prostředí před destrukčními aktivitami vaší kočky a před znečištěním.

Návod k použití:
PŘED PRVNÍM POUŽITÍM VYZKOUŠEJTE PRODUKT NA MALÉM, SKRYTÉM MÍSTĚ.  Zatřeste lahví a nasprejujte produkt na oblasti, které chcete chánit. Ujistěte se, že vůně repelentu těmto oblastem dominuje. Opakujte každý den po 15 dnů a poté jednou týdně obnovte pro zajištění dlouhotrvajícího účinku.
Upozornění: Udržujte z dosahu dětí. Obsahuje esenciální olej Litsea Cubeba a esenciální olej Citrónová tráva. Může vyvolat alergické reakce. Prázdné obaly odneste do zařízení pro zpracování odpadků. Užívejte s opatrností a řádnou ochranou. Skladujte v temnu, z dosahu dětí, jídla, pití a zvířecího krmiva. Před použitím si přečtěte příbalový leták. Neužívejte k jakémukoliv jinému účelu, než ke kterému byl produkt určen. Skladujte v originálním balení.

Složení:
VODA – Květinová voda z Vilínu virginského* – COCO GLUCOSIDE (AND) GLYCERYL OLEATE - CYMBOPOGON FLEXUOSUS OIL - LITSEA CUBEBA
FRUIT OIL*- LAVANDULA HYBRIDA OIL (n° CAS 91722-69-9) 0.099 % (m/m) – Benzoát sodný
(* složky pocházejí  z ekologického zemědělství)
EMB / Imballatore: 79299