Pomáhejte s námi. Z každé Vaší objednávky darujeme 5 Kč vybranému azylu pro zvířátka.

Romney Lamb Treats 35g

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

100% JEHNĚČÍ | ČERSTVÉ NEBO SYROVÉ Z KANADSKÝCH A NOVOZÉLANDSKÝCH FAREM

DOPLŇKOVÉ KRMIVO PRO KOČKY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ

 

160 Kč    
Kód produktu 857
Kategorie Orijen
 

Naše jehňata jsou chována na albertských a novozélandských pastvinách. Jsou dovážena bud čerstvá nebo syrová, díky tomu je možné pro vaše mazlíčky v našich Romney Lamb pamlscích zachovat přírodní chuť masa. Díky tomu, že je maso sušené mrazem, jsou v našem jemném jehněčím uchované živiny, na jejichž základě lahodné ORIJEN pamlsky překypují vůní a chutí, kterou si vaše kočka zamiluje. Přečtěte si naše složení a věříme, že si je zamilujete i vy.

 

SLOŽENÍ:

Jehněčí játra (čerstvá nebo syrová, 55 %), jehněčí maso (čerstvé nebo syrové, 35 %), jehněčí dršťky (čerstvé nebo syrové, 10 %).

 

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 40 %

Obsah tuku 40 %

Hrubá vláknina 1 %

Vlhkost 5 %

 

ORIJEN pamlsky jsou zcela bez sacharidů. Doporučujeme podávat jako zdravou odměnu. Jeden pamlsek obsahuje zhruba jen 1 kalorii. Můžete si tedy plně užívat odměňování vašeho mazlíčka. Počet podaných pamlsků upravujte podle aktuální kondice.

 

VYROBENO V KANADĚ: Champion Petfoods LP, 9503 – 90 AVE., Morinville, Alberta, Canada,T8R 1K7, EC CD11. DOVOZCE: Miroslav Weber – Mlýn, Masarykova 159, 268 01 Hořovice, acana@orijen.cz, Tel.: 311 514 300, Reg. číslo: CZ 800074-01, Číslo šarže, registrační číslo kuchyně a minimální trvanlivost: viz horní část balení. Uchovávejte v chladu a suchu. Není určeno pro lidskou spotřebu.