Pomáhejte s námi. Z každé Vaší objednávky darujeme 5 Kč vybranému azylu pro zvířátka.

Original Treats 35g

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

ČERSTVÉ REGIONÁLNÍ MASO | DRŮBEŽ Z VOLNÝCH VÝBĚHŮ A PLATÝS LOVENÝ V PŘÍRODNÍCH VODÁCH

 DOPLŇKOVÉ KRMIVO PRO KOČKY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ

 

 

140 Kč    
Kód produktu 854
Kategorie Orijen
 

Naše kuřata a krůty jsou chovány volně na našich prérijních farmách a čerství platýsi jsou loveni v přírodních vodách ze severní části ostrova Vancouver. Naše chutné, vyživující, čerstvé, regionální drůbeží maso a ryby jsou šetrně sušené mrazem pro zachování přírodní chuti masa, kterou si vaše kočka v našich pamlskách určitě zamiluje. Přečtěte si naše složení a věříme, že budete souhlasit.

 

SLOŽENÍ:

Čerstvá kuřecí játra (30 %), čerstvá krůtí játra (30 %), čerstvé kuřecí maso (18 %), čerstvé krůtí maso (18 %),

čerstvý platýs (4 %).

 

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 45 %

Obsah tuku 35 %

Hrubá vláknina 1 %

Vlhkost 5 %

 

ORIJEN pamlsky jsou zcela bez sacharidů. Doporučujeme podávat jako zdravou odměnu. Jeden pamlsek obsahuje zhruba jen 4 kalorie. Můžete si tedy plně užívat odměňování vašeho mazlíčka. Počet podaných pamlsků upravujte podle aktuální kondice.

 

VYROBENO V KANADĚ: Champion Petfoods LP, 9503 – 90 AVE., Morinville, Alberta, Canada,T8R 1K7, EC CD11. DOVOZCE: Miroslav Weber – Mlýn, Masarykova 159, 268 01 Hořovice, acana@orijen.cz, Tel.: 311 514 300, Reg. číslo: CZ 800074-01, Číslo šarže, registrační číslo kuchyně a minimální trvanlivost: viz horní část balení. Uchovávejte v chladu a suchu. Není určeno pro lidskou spotřebu.